Giriş Yap Üye Ol
Sepetim
Sepetinizde ürün bulunamadı...

Kargo {{ (sepetAltBilgi | map:'fiyat' | sum | number:2) }} TL

Ürünler {{ (sepetUrunler | map:'adet*tutar' | sum) | number:2}} TL

Toplam {{ (sepetAltBilgi | map:'fiyat' | sum)+(sepetUrunler | map:'adet*tutar' | sum) | number:2}} TL

Marka : DR.CLİNİC

Dr.Clinic Bioenergy Çay Ağacı Saç Bakım Yağı - 50 ml

1. Temizleyici Olarak Harikadır
Birkaç damla çay ağacı yağı ekleyerek günlük şampuanınızın Terapötik özelliklerini geliştirin. Karışımı kafa derisine nazikçe masaj yapın ve iyice yıkayın.
2. Kepeklenmeyi Ortadan Kaldırır
Çay ağacı yağı mantar önleyici özelliklere sahiptir. Bazı durumlarda kepek, mantar enfeksiyonlarından kaynaklanır. Diğer zamanların çoğu, sadece kafa derisinin nemden yoksun olmasından kaynaklanır.
Çay ağacı yağı, kepek ve pul pul dökülmenin tüm nedenleriyle savaşır. Daha önce de belirtildiği gibi şampuanınıza birkaç damla çay ağacı yağı ekleyin ve saç derinize masaj yapın. En iyi sonuçlar için 3-5 dakika bekletin. İyice yıkayın.
3. Kaşıntılı Saç Derisini Önler
Kaşıntı çoğunlukla kafa derisinin kuruluğundan kaynaklanır ve çay ağacı yağı kaşıntılı bir saç derisi için mükemmel bir iyileştiricidir. Saç derisini nemlendirir ve ayrıca saç derisindeki herhangi bir ürün birikimini de temizler.
4. Saç Büyümesini Teşvik Eder
Çay ağacı yağı saç köklerinin temizlenmesine yardımcı olur. Bu, diğer yağların ve tedavilerin kafa derisine derinlemesine nüfuz etmesini destekler. Çay ağacı yağını jojoba veya Hindistan cevizi gibi bir taşıyıcı yağ ile karıştırın ve uygulayın. Sonrasında bol su ile iyice yıkayın.
5. Saç Biti Gibi Organizmaları Yok Eder
Bazı araştırmalar bu yağı bitlere karşı %100 etkili bulmuştur. Karışıma zeytinyağı veya lavanta yağı ile 1-2 damla çay ağacı yağı damlatın. Saçlarınıza uygulayın ve gece boyunca bırakın. Ertesi gün ölü bitleri tarayıp saçlarınızı bol su ile temizleyin.
Saç İçin Çay Ağacı Yağı Kullanmanın İpuçları
Evrensel bir yağdır; tüm saç tipleri için kullanılabilir.
Güçlü ve kalın olduğu için her zaman bir taşıyıcı yağ kullanın. Örneğin; iki yemek kaşığı hindistancevizi yağı kullanacağınız yerde, sadece birkaç damla çay ağacı yağı kullanmanız gerekecektir.
Yağı tüm kafa derisine uygulamadan önce daima bir yama testi yapın. Çoğumuz bu yağı, özel olarak sipariş edilmedikçe asla kullanmıyoruz. Yaygın değildir, bu yüzden saçınızın buna nasıl tepki vereceğini bilemeyebilirsiniz.
Özel çay ağacı yağı ile zenginleştirilmiş ticari ürünler kullanıyorsanız, mümkün olduğu kadar çok deneyin ve size uygun olanları bulun. Bu ürünler seyreltilmiş miktarlarda yağ içerir, bu nedenle alerji veya ters reaksiyon olasılığı çok azdır veya hiç yoktur.
Mevcut şampuanınız ve saç kreminiz için biraz çay ağacı yağı karıştırmak istiyorsanız, miktarını kesin olarak belirlemeniz gerekir. Önerilen kullanım her 250 ml'de 7-10 damladır.
Yağı uyguladıktan sonra saçınızı buharla yıkamak çok faydalı bir uygulamadır, çünkü folikülleri daha fazla açar ve yağın içeri sızmasını ve gözenekleri temizlemesini sağlar. Ayrıca şampuanlama sırasında yağın iyice yıkandığından emin olun.
Faydası ne olursa olsun, bu yağın çocukların ve evcil hayvanların erişemeyeceği bir yerde saklanması gerekir. Kediler ve köpekler dış temasta bile ölümcül reaksiyonlar gösterebilir ve çocukların cildi bu yağın gücüne karşı çok hassastır. KESİNLİKLE YUTULMAMALIDIR.

www.kozadanal.com web sitesinden satın aldığınız ürünle ilgili yorum yazıp görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

 • {{item.tarihStr}}

  {{item.yorum}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}}

  Bu Yorum Sizce Faydalı mı?

Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Mağazaya Sor

 • {{item.tarihStr}}
  {{item.baslik}}

  {{item.soru}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}} Özel sorudur, sadece siz görebilirsiniz
  {{item.cevapTarihStr}}

  {{item.cevap==null ? 'Cevap bekleniyor...' : item.cevap}}

  {{item.kobiad}}

Helios Kozmetik Dış Tic. Ve San. A.Ş.

Diğer Mağaza Ürünleri
Mağazaya Soru Sor